150D/144F رشته پلی استر FDY کامل برای نساجی خانگی
پارچه پلی استر FDY
7 نظرات
حالا حرف بزن
نخ 150D/144F پلی استر کامل FDY برای منسوجات خانگی پارامترهای کلیدی پارامتر ارزش توضیحات ظرافت 150D (تقریباً 167dtex) ضخامت متوسط، مناسب برای پارچه های نساجی خانگی تعداد رشته ها 144F طراحی چند رشته ای، ... مشاهده بیشتر
پیام های بازدید کننده پيغام بذاريد
حالا حرف بزن
بیشتر بدانید
فیلم های مرتبط
پارچه پلی استر FDY
رشته پلی استر DTY 150D/48F نیمه بی رنگ خام سفید 00:15
رشته پلی استر DTY 150D/48F نیمه بی رنگ خام سفید
پارچه پلی استر DTY
2Dx38mm فلات آکریلیک فیبر استپل نیمه کسل کنواری برای اسباب بازی پر شده 00:13
2Dx38mm فلات آکریلیک فیبر استپل نیمه کسل کنواری برای اسباب بازی پر شده
فیبر آکریلیک
رنگ روشن 300D/96F نخ بافت دار کشیده شده Dty رشته پلی استر نخ دور 00:19
رنگ روشن 300D/96F نخ بافت دار کشیده شده Dty رشته پلی استر نخ دور
پارچه پلی استر DTY
پلی استر نیمه سفت کشش بافتی نخ بازیافت شده سازگار با محیط زیست 150D / 288F 00:19
پلی استر نیمه سفت کشش بافتی نخ بازیافت شده سازگار با محیط زیست 150D / 288F
پنبه خام سفید فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک 00:27
پنبه خام سفید فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک فیبرک
رشته پلی استر کامل Fdy 75D/36F Fdy و Dty رشته با قدرت بالا 00:24
رشته پلی استر کامل Fdy 75D/36F Fdy و Dty رشته با قدرت بالا
رشته های پلی استر بازیافت شده فیبر FDY HOY POY DTY برای بافتن 00:24
رشته های پلی استر بازیافت شده فیبر FDY HOY POY DTY برای بافتن
الیاف استیپل نایلون حرارت کل 1.5D×64mm برای منسوجات صنعتی 00:03
الیاف استیپل نایلون حرارت کل 1.5D×64mm برای منسوجات صنعتی
فیبر استپل نایلون
الیاف منگنه نایلونی با استحکام بالا برای افزایش استحکام و دوام پارچه 00:57
الیاف منگنه نایلونی با استحکام بالا برای افزایش استحکام و دوام پارچه
فیبر استپل نایلون
فیبر استیپل نایلون 66 با قدرت بالا - 15D x 76mm، برای پارچه های صنعتی 00:29
فیبر استیپل نایلون 66 با قدرت بالا - 15D x 76mm، برای پارچه های صنعتی
روغن و مواد شیمیایی مقاوم نایلون 66 فیبر پوکی در سفید / سیاه با گزینه های پیش رنگ یا رنگ
فیبر نایلون 66
تبدیل اسباب‌بازی‌های پولیشی به ترکیب کاملی از نرمی و دوام با الیاف اکریلیک
فیبر آکریلیک
نقطه ذوب 230-240°C Oeko-Tex® استاندارد 100 محصولات فیبر اکریلیک 1.5D*64MM 00:10
نقطه ذوب 230-240°C Oeko-Tex® استاندارد 100 محصولات فیبر اکریلیک 1.5D*64MM